برگزاري همايش "زن در جهان اسلام" در گرگان

انجمن زنان پژوهشگر تاريخ به دنبال برگزاري نشست ها ، ميزگردها و سمينارهاي علمي پيشين خود ، به منظور تبيين جايگاه زن در جهان اسلام اقدام به برگزاري همايش "زن در جهان اسلام" در مركز استان گلستان كرده است .

در اين همايش كه با همكاري مؤسسه فرهنگي ميرداماد و مجمع تشكل هاي بانوان استان برگزار مي شود نمايندگان مركز گفتگوي تمدنها و فرهنگ ها و مؤسسه نشر آثار امام خميني (ره) به ارائه سخنراني خواهند پرداخت . اين برنامه با سخنراني آيه الله نورمفيدي افتتاح خواهد شد و نيز آيةالله موسوي بجنوردي پيرامون "حقوق زن در جهان اسلام" سخن خواهد گفت . دكتر علايي رحماني عضو هيأت علمي دانشگاه الزهرا و دكتر اسدالله معطوفي پژوهشگر گرگاني از ديگر سخنرانان اين همايش خواهند بود .

لازم به ذكر است محل برگزاري همايش كه پيش از اين تالار فخرالدين اسعد گرگاني اعلام شده بود ، سالن اجتماعات بام لاله خواهد بود .

به گفته كميته طرح و برنامه ، انجمن زنان پژوهشگر تاريخ آمادگي دارد براي همايش هاي مشابه در صورت آمادگي و همكاري ديگر استان ها برنامه ريزي كند تا زمينه براي برگزاري سمينار بين المللي زن در جهان اسلام فراهم شود .

زمان : پنج شنبه 7/10/85                ساعت : 13 – 8

مكان : گرگان – بام لاله – طبقه پنجم - سالن اجتماعات

تلفن : 66917569 و66917570 – 021               2265035 – 2228116 - 0171

 

 

/ 4 نظر / 19 بازدید
رويا

فقط ساعت ۱۱ صبح پرواز داره گرگان !

فخری

اتوبوس رو ساختن برای چنين روزهايي جانم

اگر تنها 5 نفر همراه شوند - موج دوم اصلاحات(2)

اگر تنها 5 نفر همراه شوند - موج دوم اصلاحات(2) قبلاً در مطلبی با عنوان(زمستان سرد و تاریک انقلاب) و (فرصت استثنائی برای اصلاحات) در وبلاگ http://bahar1347.blogfa.com گفته بودم که تمام شرایط برای ایجاد موج دوم اصلاحات فراهم شده است و گفته بودم که موج دوم اصلاحات باید توسّط نسل دوم انقلاب ایجاد شود و گفته بودم که حاکمان موظّفند(وظیفه قانونی، دینی و عرفییشان است) که شرایط را برای ایجاد تغییرات مورد نظر نسل جدید در قانون اساسی فراهم نمایند و همچنین نام جنبش حق طلبی نسل جدید را برای حرکت فوق پیشنهاد کردم و ... به عقیده من برای شروع حرکت فوق حضور تنها پنج نفر کافی می باشد و شرایط را به حدّی حسّاس می بینم که صلاح نیست به بهانه جذب تعداد بیشتری افراد، شروع حرکت فوق(جنبش حق طلبی نسل جدید) به تأخیر افتد. 76 درس از قرآن در وبلاگ http://ghaemi2.blogfa.com نوشته شده در سحرگاه 23 ماه مبارک رمضان

سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. یادت نره بعد از ورود به سیستم، کد HTML شون را توی سایتت بگذاری تا برات اعتبار تولید کنه. وگرنه بعد از چند روز اعتبارت تموم میشه و آگهی هات دیگه پخش نمیشن. اگه هم بلد نیستی این کار را بکنی میتونی قالب وبلاگت را براشون میل کنی تا خودشون برات انجام بدن - فعلا که خوب راه می آن :) فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر