- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

تو خواب و بیداری می شینی پای مونیتور و تایپ می کنی و می ریزی بیرون هرچی تو دلته بعد یهو می بینی دیلیت شد رفت پی کارش

نه بابا عوضی شد این مربوط به پست روزنه س www.mohtashami.info

ماجرای اینجا چیز دیگه س : کلی فکر می کنی که پست جدید وبلاگ چی باشه و یهو به طرز معجزه آسایی یه ایده میاد تو ذهنت و شروع می کنی به نوشتن  در پایان می بینی یه چیز دیگه شد و آن چه می خواستی موند تو دلت برای خودت . جالبه نه؟ برای من خیلی این اتفاق افتاده .

راستش بعضی وقتا تا اومدم بنویسم مطالب ارزشمند سیما و دوستان دیگه رسیده و منم اونها رو مقدم بر دلنوشته های خودم دونستم و اشتباه هم نکردم البته .

و اما انجمن و اما اعضاء و اما برنامه ها: در راستای مدیریت عاطفی و زمینه سازی نرم برای نقد تند سمینار پنج شنبه هفته گذشته که یهو برنامه سفر ایلام به هم خورد فی الفور برنامه نهار را در بنده منزل ترتیب دادیم به پیشنهاد منشی محترم سرکارعلیه سمانه خانم . و از همان روز می خواستیم عرایض و فرمایشات داشته باشیم برایتان که نشد و به تاخیر افتاد تا امروز که در هفته گرد آن روز خجسته و مغموم از پایان آن لحظات به یاد ماندنی حضورتان رسیدیم و ...

قرار بود اول جلسه بعد نهار. بچه ها دیر آمدند شد اول وجود بخوانید بهره گیری از نتایج هنر آشپزی رئیس هیات مدیره دوم سجود که همان عبادت به درگاه باری است و سوم هم مذاکرات فراوان و انتقادات فراوان تر و پیشنهادات گهربار توسط اعضای حاضر و نقل قول از اعضای غائب !!!!!!!

نزدیک غروب جلسه به میمنت و مبارکی تمام شد و دوستان هریک راه خود گرفتند و رفتند و ما نشستیم پای این مونیتور و نگاشتیم حاصل آنچه فرمایشت شده بودبرای سایت انجمن : www.wahr.ir

مثل همیشه جای بعضی دوستان خالی بود . اعظم خانوم که همسفر شیخ مهدی خان کروبی بود به چین و پریسا که مثل همیشه ورک شاپ داشت از نوع فرنگی و فائزه که مریض داری می کرد و آن یکی که خانه داری می کرد و دیگری که بچه داری می کرد و ...

غروب جمعه خبر درگذشت مادر فاطمه مسجدی مغمومم کرد و اول صبح شنبه خبر داغدار شدن شهلا بختیاری دبیرسخت کوش سمینار اخیر انجمن در فقدان پدر  و این دو خبر باضافه خبر عروج هم رزم جهان آرا همسر فاطمه عزیز کاممان را تلخ تلخ کرد .

امید که زین پس تنها از سروربگوییم وشادمانی . راستی کسی از بچه ها قصد ازدواج نداره شاید رضایت دادیم . بچه نه ولی. اصلا آمادگی نوه داری در انجمن نداریم بااین یه ذره جا. فقره اول هم حتما با مشورت ما باشد وگرنه رخصت نخواهد بود . تمام . 

لینک نوشته
پنجشنبه ٢٢ آذر ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ