- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

خوب یه برنامه سنگین دیگه رو هم پشت سر گذاشتیم به همت دوستان و به یاری مرکز دائرِة المعارف بزرگ اسلامی.

برنامه پیش همایش سمینار زن در تاریخ اسلام رو می گم . طبق برنامه سنواتی سخنرانی های ماهانه انجمن که با ماه مبارک رمضان هم زمان می شه، یه افطاری مختصر هم به برنامه ها اضافه می شه و همین تقارن کلی برکت می ده به نشست های ما . یعنی بعد از میزگردهای آخر سال این سخنرانی های ماه رمضون پرجمعیت ترین و به یادماندنی ترین برنامه های ماست . به یادماندنیه چون دوستانی که در طول سال بهمون سرنمی زنن و احوالمونو نمی پرسن به خودشون جرات میدن که به عنوان میهمان خدا پا به انجمن بذارن و با روی گشاده میزبانان مواجه بشن . تو دفتر کوچیک ما شبهای افطاری بعد از سخنرانی ماهانه چه محشری می شه !!!! و بچه ها دلشون نمیاد دفتر رو ترک کنن و می مونن تا آخرین ذرات محبت و صمیمیت باقی مونده در فضای عطرآگین جماعت را با تمام وجود استشمام کنن .

امسال برنامه افطاری رو به دلیل کثرت مهمونا نمی تونستیم در دفتر کوچیک خودمون برگزار کنیم با یکی دوجا صحبت کردیم که عهده دار برگزاری بشن اما آخرش قرعه فال به نام آقای موسوی بجنوردی افتاد و تو رودربایستی یا به دلیل اهمیتی که برای سمینار قائل بود، پذیرفت که میزبانی رو در تالار امیرالمومنین این مرکز به عهده بگیره و چه برنامه خوب و آبرومندونه ای شد . خوشامدگویی من از طرف انجمن و آقای موسوی بجنوردی و بعد هم سخنرانی دکتر کولایی در مورد نقش زنان در توسعه کشورهای اسلامی و گزارش دکتر بختیاری از روند برگزاری سمینار و بالاخره پرسش و پاسخ تا افطار . نمی دونم چرا آقای موسوی منو خانوم تاجزاد خطاب کرد اما با وجود اینکه خیلی ها منتظر واکنش من بودن، این بارسکوت کردم . بازم نمی دونم چرا ؟

خیلی ها اومده بودن و که با اومدنشون هم به انجمن هم به دائرة المعارف و هم به سمینار و از همه مهم تر به خودشون احترام گذاشتن و خیلی ها هم نیامدند که حتما عذر موجه داشتن .

نمی دونم اگه می دونستن چشمای منتظر ما به ورودی سالن دوخته شده بود تا چهره های مهربانشونو ببینیم که هرچند خسته ولی سرحال از راه برسن و مثل همیشه مارو تشویق کنن به موندن و ادامه دادن، بازم عذرشون موجه بود یا هرطور بود خودشونو می رسوندن ؟

غیبت بعضی اعضای انجمن و مسئولان کمیته های دبیرخانه سمینار اما اصلا برایمان قابل قبول نبود . بعضی از دوستامون داره سیاهه چوب خط غیبتا و وظیفه نشناسیاشون پر می شه . فردا جلسه هیات مدیره داریم سر ساعت ۸:۳۰  باید تعیین تکیف کنیم براشون . می دونم که دل رحمی ما در این ماه مهر و برکت بیشتر می شه و این بار هم به تاسی خدای رحمان می ریم رو مود بخشندگی و داستان ادامه پیدا می کنه

این بار خودمون به خودمون می گیم خداقوت و قوت می گیریم و اوج می گیریم تا قله های موفقیت

لینک نوشته
چهارشنبه ٤ مهر ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ