- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

روزهای شلوغ ما در راهند و آرامش قبل از طوفان را کاملا حس می کنیم . زمان ضرباهنگ تندی یافته و شمارش معکوس به تدریج آغاز می شود . درست بعد از ماه مبارک که نیمه دوم مهر هم سپری می شود و ما روز و شبمان یکی می شود تا مقالات به سامان شود و نشریات به سامان شود و کلیه اجرائیات سمینار به سامان شود و ترتیب میزبانی های درخور داده شود .

اکنون در تدارک انتشار ویژه نامه هاییم که اولینش از زیرچاپ درآمده و راضی کننده است ظاهرا.و در تدارک پیش سمینار که هفته آینده با همکاری مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی در تالار امیرالمومنین مرکز برگزار خواهد شد و پیش سمینار بعدی در دانشگاه یزد .

انتظارمان از مشارکت کننده ها خیلی بیش از این بوده است فکر می کردیم تمام دغدغه های مارا خوب درک می کنند و تا قدم آخر همراهیمان می کنند ولی ظاهرا هرکاری مربوط به زنان حتی در حوزه علم و پژوهش باید به تمامی توسط خود آنان به سامان شود . باشد، ما که خود را وقف این راه کرده ایم کاش لااقل دوستانی که باری از دوشمان برنمی دارند، رنجه مان ندارند .

مرد آن است که در کشاکش دهر سنگ زیرین آسیا باشد . این روزها این ضرب المثل هم شده ورد زبانمان . خدارحم کرده زنیم وگرنه زیر این آسیای سنگین همه استخوانهایمان خورد شده بود و یادش به خیر ناسزای مادر وقتی خطایی می کردیم : دنده ت نرم! خودکرده را تدبیر نیست !!!

لینک نوشته
شنبه ٢٤ شهریور ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ