- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

بدجوری گیر کردیم تو گیرودار برگزاری سمیناری که بین المللیه و اومدن مهمونای خارجی داره جدی می شه و هزار بدبختی به دلیل عدم انجام تعهدات بعضی مشارکت کنندگان محترم و بی پولی و بی یاری که نه کم یاری و گرفتاری های مدل به مدلی که داریم طلب کارا هم اومدن سراغمونو پولشونو می خوان بابت کارهای انتشاراتی ۸۰۰ هزار تومان باید تا پایان هفته تقدیم شود و بابت اجاره دفتر هم که باید در اسرع وقت سه میلیون تومان بپردازیم اونم با حساب تقریبا خالی انجمن و بی حالی اعضای محترم در تعطیلات تابستانی به اغماء افتاده و اعلام شرمندگی یاران همیشگی که تنهایمان نمی گذاشتند .

با مالک محترم که صحبت کردیم و روضه هارا خواندیم و اندر ضرورت همیاری با سازمانهای غیردولتی برایش سرودیم با ما هم نوا شد و از ۵ میلیون دو تومانش را تخفیف داد برای تامین مبلغ مورد نیاز هم فعلا دست به دامان خدای کریم و خلقش شده ایم و خزانه دار محترم هم طاقت از کف داده دم به ساعت می پرسد چی شد جور شد این پول آبرومون رفت و ما می گیم نزد الله تعالی بی آبرو نشویم جانم !

بابا ما سیدیم خمس نمی رسه بهمون ؟ بدیم به این  انجمن ؟ ما که زندگیمونو گذاشتیم پای این نهادهای نوپای مدنی ، حالا صدقه نمی تونیم بگیریم خمس چی یکی بپرسه به ما جواب بده .  در همه ممالک متمدنه دنیا بخش خصوصی مالیاتشو به جای پرداخت به دولت می ده به ان جی اوها و خیریه ها ما که متمدن هم نیستیم پس اصلا ان جی او می خوایم چیکار بیکاریم ما کار برای خودمون درست می کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

لینک نوشته
شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ