- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

 

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

اولا سال نو بر همه دوستان عزیزمبارک . امید که با همه  زشتی ها و پلشتی ها و نحوست های سال گذشته بدرود گفته سالی سرشار از نیکی و پاکی و صفا را آغاز کرده باشید و امید که همزمان با تغییرات طبیعت زیبا تحولات درونی و سیر به سوی کمال برای تک تک شما عزیزان آغاز شده باشد .

همچنین میلاد محمد مصطفی (ص) که خود رحمة للعالمین است و دینش دین سلام و صلاح بر همه شما و امت اسلامی در سراسر عالم مبارک باشد . امید که توفیق آن داشته باشیم که خود را پیرو واقعی او بدانیم و آموزه های مکتبش را در زندگی فردی ، خانوادگی و اجتماعی خویش به کار گیریم .

سالی که گذشت برای انجمن سالی پرکار و برنامه بود .جلسات منظم هیات مدیره و کمیته ها ، جلسات سخنرانی ماهانه ، نشست ها و همایش ها ، برگزاری نمایشگاه و شرکت در جشنواره های علمی و فرهنگی ، انتشار بولتن و چاپ مقالات و سخنرانی ها ، شرکت در مجامع و نشست های مرتبط دولتی و غیردولتی ، توسعه تشکیلات و ساماندهی آن و ...که این همه  مایه مباهات ماست از آن رو که با هدف بازنمایی تاریخ کهن ایران و فرهنگ والای اسلام و یادآوری هویت زن ایرانی برای افتخار به گذشته و حفظ داشته های خود ، تلاش افزون برای پردازش آن و کوشش مستمر برای رسیدن به شرایط بهتر با امید به آینده صورت پذیرفته است .

امید آن داریم که با همکاری هرچه بیشتر اعضای محترم در مرکز و شعب و دفاتر و نیز با همراهی همه دوستداران تاریخ و فرهنگ ایران زمین و حامیان فعالیتهای فرهنگی در کشورمان ، سال جدید برایمان پربارتر و پررونق تر از گذشته باشد .

و امید آن داریم که با درایت و هوشمندی مراکز ونهادهای فرهنگی ، همه  تاریخ پژوهان ایرانی ویکایک ایران دوستان  در سراسر گیتی برای حفاظت از میراث پرشکوه تاریخی مان ، تبلیغات بی مقدار بدخواهان این سرای پاک بی اثر گردد

و درهمین آغازین روزهای سال نو برای جاودانگی صلح و سلامت و امنیت درکشور عزیزمان و برای هم وطنان ارجمندمان با یکدیگر پیمان می بندیم

با آرزوی شادکامی و موفقیت برای همه ایرانیان سرافراز

                                                                                              

 

لینک نوشته
چهارشنبه ۱٥ فروردین ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ