- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

اگه خدا بخواد کارا داره خوب پیش می ره . تا یکی دوروز پیش هنوز بابت قطعیت محل برگزاری میزگرد پایان سالمان نگرانی داشتیم .دانشگاه تربیت معلم تنها گزینه ما نبود ولی اولویت اول بود به چند دلیل :

- ایجاد ارتباط بیشتر با دانشگاهها و دانشجویان

- استفاده از همکاری انجمن علمی تاریخ دانشگاه

- دسترسی بهتر برای مدعوین و شرکت کنندگان

- حضور اعضای انجمن در هیات علمی این دانشگاه

بالاخره قرار شد تالار ۱۷ شهریور دانشگاه در برابر پرداخت مبلغی در اختیار انجمن قرار گیرد . کمی خنده دار به نظر می رسید این دومین برنامه ای بود که از انجمن که یک سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است ُ در دوره جدید برای ارائه خدمات ، درخواست پول شده بود . اولی همایش گرگان که  با همت عالی فرهنگ دوستان استان به خیر گذشت . و این بار هم باید بگردیم دنبال فرهنگ دوستان خیر که جورمان را بکشند و ما را از زیر بار منت دانشگاه بیرون بیاورند و البته نا امید هم نیستیم

قرار است از بچه های انجمن علمی تاریخ دانشگاه در پیگیری امور اجرایی کمک بگیریم . برای چاپ بروشور و بولتن و تهیه استند و امور مربوط به اطلاع رسانی هم شدیدا به کمک احتیاج داریم . باز هم امید دارم که همه چیز به خوبی و در زمان مقرر انجام شود .

خانم دکتر فاضلی پور مسئول برنامه با جدیت مشغول پیگیری است . در جلسه چهارشنبه تقسیم کار شد و وظیفه هر کس به او محول شد . وقت زیادی نداریم باید بیفتیم روی دور تند :

تبلیغات ، اطلاع رسانی ، دعوت ها ، تهیه پاورپویت ، کلیپ ، نمایشگاه ، چاپ سخنرانی ها و ...    می دانم که با همت دوستان همه چیز به خیر و خوشی خواهد گذشت و می دانم هنوز این برنامه به پایان نرسیده برنامه بعدی را تدارک خواهیم دید  از همین حالا باید به فکر شیوه های رفع خستگی دوستان باشیم . شاید با سفری به زنجان و شرکت در نمایشگاه صنایع دستی زنان مسلمان که قرار است انجمن هم در آن شرکت کند . کارهای اولیه را سپرده ایم به دفتر زنجان ولی خوب خودمان هم باید سر بزنیم برای رتق و فتق امور

لینک نوشته
شنبه ٢۱ بهمن ،۱۳۸٥ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ