- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

جلسه هیات مدیره طبق قرار در منزل خانم سعیدی برگزار شد . همانطور که حدس می زدم بازده این جلسه در محیط غیر رسمی خیلی بهتر بود .

همه دوستان نیامده بودند ولی حد نصاب داشتیم بعد از تبادل اخبار گزارشی از کمیته ها داده شد و تصمیماتی گرفته شد پیرامون پیگیری کار شعب و دفاتر خصوصاَ ثبت آنها و گرفتن گزارش عملکرد ، پیگیری ثبت نام دوره های جدید آموزشی ،پیگیری چاپ مقالات دو سمینار زن در تاریخ ایران و نیز چاپ سخنرانی های منتخب کمیته پژوهش . در مورد سمینار بعدی هم ، همچنان یافتن منابع مالی ، در اولویت است تا بتوان برنامه ریزی واقع بینانه ای کرد و بالاخره پیگیری طرح پژوهشی " نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی " تا عقد قراردادها .

کمیته تشکیلات ، در آخرین جلسه خود بررسی مسائل دفاتر و شعب را با حضور نمایندگان آنها در جلسات هیات مدیره تصویب کرد .

کمیته آموزش ، کارگاه آموزشی "اینترنت و تاریخنگاری" را در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد دانشگاه الزهرا برگزار کرد که آقای مهندس رودکی به خوبی توانست دوستان را با ابزار و شیوه های جستجو آشنا کرده سایتهای معتبر مرتبط به تاریخ را به ایشان معرفی کند . از پنج شنبه آینده نیز دوره آموزشی "بررسی تاریخچه فمینیسم" در محل دفتر انجمن برگزار می شود . این دوره از 5 بهمن لغایت 28 بهمن برگزار خواهد شد و دکتر حمیرا مشیرزاده مباحث مورد نظر را ارائه خواهد داد با توجه به تخصص و تجربه این استاددانشگاه علوم سیاسی دانشگاه تهران در ارائه مبحث فوق الذکر پیش بینی می شود انجمن یکی از بهترین دوره های آموزشی خود را در پیش داشته باشد.

لینک نوشته
جمعه ٢٩ دی ،۱۳۸٥ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ