- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

امروز بله همین امروز ساعت ١۶ دفتر انجمن میزبان روح الله امانی مهر، دانشجوی دکتری حفاظت بناها و محوّطه­های تاریخی، دانشگاه سِویل، اسپانیاست که درمورد میراث اسلامی اندلس با معرفی مجموعه "مدینةالزهراء" کوردوبا سخنرانی خواهد کرد. امانی مهر عضو کمیته­ی بین­المللی بناها و محوّطه­ها- ایکوموس- ایران، همکارِ تحقیقاتیِ موسّسه­ی مطالعاتِ تمدّن­های اسلامی، دانشگاه آقاخان، لندن، عضو آکادمیِ تحقیقاتِ تاریخِ اسپانیای سده­های میانه، دانشگاه سانتاکروز کالیفرنیا است. این پژوهشگر جوان در حالِ حاضر مشغولِ کار رویِ رساله­ی دکترای خود درباره­ی حفاظت و تغییر در بناهای مذهبیِ مذاهبِ سه­گانه در اسپانیای دوره­ی قرون وسطاست .

ما معمولا سعی می کنیم از فرصتها نهایت استفاده رو ببریم و حالا که ایشون برای تعطیلات در ایران به سر می برند خیلی خوبه که از بهره ای هرچند اندک از نتیجه بخشی از مطالعاتشون ببریم عینک 

دسترسی ما به منابع تاریخی در ایران محدوده و خیلی خوبه که عزیزان با تسلط به زبان های خارجی و دسترسی به منابع خارجی به ترجمه و شرح اون برای ما بپردازند . و با توجه به این که سال آینده دومین سمینار زن در تاریخ اسلام برگزار می شه، اطلاعات دکتر امانی مهر حتما می تونه مفید باشه .

شرکت در این برنامه رو به همه عزیزان توصیه می کنیم لبخند 

ا

 

 

لینک نوشته
چهارشنبه ٧ اسفند ،۱۳۸٧ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ