- انجمن زنان پژوهشگر تاریخ -
 
 

روزهای شلوغ ما در راهند و آرامش قبل از طوفان را کاملا حس می کنیم . زمان ضرباهنگ تندی یافته و شمارش معکوس به تدریج آغاز می شود . درست بعد از ماه مبارک که نیمه دوم مهر هم سپری می شود و ما روز و شبمان یکی می شود تا مقالات به سامان شود و نشریات به سامان شود و کلیه اجرائیات سمینار به سامان شود و ترتیب میزبانی های درخور داده شود .

اکنون در تدارک انتشار ویژه نامه هاییم که اولینش از زیرچاپ درآمده و راضی کننده است ظاهرا.و در تدارک پیش سمینار که هفته آینده با همکاری مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی در تالار امیرالمومنین مرکز برگزار خواهد شد و پیش سمینار بعدی در دانشگاه یزد .

انتظارمان از مشارکت کننده ها خیلی بیش از این بوده است فکر می کردیم تمام دغدغه های مارا خوب درک می کنند و تا قدم آخر همراهیمان می کنند ولی ظاهرا هرکاری مربوط به زنان حتی در حوزه علم و پژوهش باید به تمامی توسط خود آنان به سامان شود . باشد، ما که خود را وقف این راه کرده ایم کاش لااقل دوستانی که باری از دوشمان برنمی دارند، رنجه مان ندارند .

مرد آن است که در کشاکش دهر سنگ زیرین آسیا باشد . این روزها این ضرب المثل هم شده ورد زبانمان . خدارحم کرده زنیم وگرنه زیر این آسیای سنگین همه استخوانهایمان خورد شده بود و یادش به خیر ناسزای مادر وقتی خطایی می کردیم : دنده ت نرم! خودکرده را تدبیر نیست !!!

لینک نوشته
شنبه ٢٤ شهریور ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


بدجوری گیر کردیم تو گیرودار برگزاری سمیناری که بین المللیه و اومدن مهمونای خارجی داره جدی می شه و هزار بدبختی به دلیل عدم انجام تعهدات بعضی مشارکت کنندگان محترم و بی پولی و بی یاری که نه کم یاری و گرفتاری های مدل به مدلی که داریم طلب کارا هم اومدن سراغمونو پولشونو می خوان بابت کارهای انتشاراتی ۸۰۰ هزار تومان باید تا پایان هفته تقدیم شود و بابت اجاره دفتر هم که باید در اسرع وقت سه میلیون تومان بپردازیم اونم با حساب تقریبا خالی انجمن و بی حالی اعضای محترم در تعطیلات تابستانی به اغماء افتاده و اعلام شرمندگی یاران همیشگی که تنهایمان نمی گذاشتند .

با مالک محترم که صحبت کردیم و روضه هارا خواندیم و اندر ضرورت همیاری با سازمانهای غیردولتی برایش سرودیم با ما هم نوا شد و از ۵ میلیون دو تومانش را تخفیف داد برای تامین مبلغ مورد نیاز هم فعلا دست به دامان خدای کریم و خلقش شده ایم و خزانه دار محترم هم طاقت از کف داده دم به ساعت می پرسد چی شد جور شد این پول آبرومون رفت و ما می گیم نزد الله تعالی بی آبرو نشویم جانم !

بابا ما سیدیم خمس نمی رسه بهمون ؟ بدیم به این  انجمن ؟ ما که زندگیمونو گذاشتیم پای این نهادهای نوپای مدنی ، حالا صدقه نمی تونیم بگیریم خمس چی یکی بپرسه به ما جواب بده .  در همه ممالک متمدنه دنیا بخش خصوصی مالیاتشو به جای پرداخت به دولت می ده به ان جی اوها و خیریه ها ما که متمدن هم نیستیم پس اصلا ان جی او می خوایم چیکار بیکاریم ما کار برای خودمون درست می کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

لینک نوشته
شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


قرار نبود حتی تو مردادماه که همه به تعطیلی و مرخصی می رن کرکره انجمن رو بکشیم پایین و یه قفل بزرگ آهنی به درش و امید هارو نا امید نکنیم برای گشودن در و پاسخ به تلفن ها و این کارو نکردیم

قرار بود دبیرخانه سمینار هم کاملا فعال باشه و پاسخگو و ظاهرا غیر از هیات علمی که در مرخصی تابستانی بودن کمیته ها برجا بود و تقریبا فعال

قرار بود ما که هیچکاره ایم همچنان بی خیال بمانیم و مطمئن که کارا خوب خوب پیش می ره ولی ما مثل این که قرار مرار سرمون نمی شه و این دل وامونده مون هی شور می زنه و وقت و بی وقت می کشدمون به طرف انجمن : سلام خانوم قدیمی چه خبر ؟ نشد هم خوب تلفن که هست : سلام خانوم قدیمی اوضاع خوبه تلفنی ؟ پیامی؟ نامه ای ؟ فاکسی ؟ و پرسیدن همان و نگرانی های بعدی نیز همان ! آقای جودکی که قرار بود سخنران شهریورماه ما باشه گفته آمادگی برای سخنرانی نداره و حالا باید در به در بگردیم دنبال سخنران اونم در عرض دو هفته که تو دلشون بگن عجب آدمای بی فکری حالا وقت دعوته و ما تو دلمون بگیم کاش این دوستان فکر مارو هم می کردن و این جور دست و پامون رو تو پوست گردو نمیذاشتن .

این میون یه دوستی هم هست که خیلی صبوره . خدا حفظش کنه . مارو هم دعوت به صبوری کرده و فکر کنم دعا ثنایی چیزی هم کرده برامون . حالا که دلمون آروم شده دل او هوای دلشوره ها و شلوغ بازی ها و پیگیری ها و غرغرای دائمی مارو کرده ولی خوب نذر و نیاز و دعا ثناها تاثیر کرده به دلیل نیت پاک و دل بی آلایشش و از پشیمونی چه سود

لینک نوشته
جمعه ٢ شهریور ،۱۳۸٦ - انجمن زنان پژوهشگر


جهت رويت مطالب قبلي به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد
 
انجمن زنان پژوهشگر تاريخ
اخبار وبلاگ ها
ليست وبلاگ ها

آمار و خروجی
  RSS 2.0  


Powered by:
پرشین وبلاگ